Usługi

Usługi

Transport drogowy

Firma Robi Sp. Z o.o. oferuje kompleksowe usługi importowe oraz eksportowe w międzynarodowym transporcie drogowym . Oferta zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wszystkie transakcje są przeprowadzane na podstawie warunków konwencji CMR.

Transport ładunków w temperaturze kontrolowanej

Transport towarów wrażliwych na temperaturę wymaga zarówno odpowiedniego sprzętu, jak i specjalistycznej wiedzy. Firma Robi Sp. Z o.o. posiada nowoczesna flotę pojazdów przystosowanych do transportu w temperaturze kontrolowanej

Transport farmaceutyków

Firma Robi Sp. Z o.o. dysponuje niezbędnym taborem oraz zaświadczeniami uprawniającymi do realizacji transportu farmaceutyków .

Security transport

Bezpieczny transport realizowany przez specjalnie przeszkolonych konwojentów. Firma Robi Sp. Z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji transportu wysokiego ryzyka. Pojazdy biorące udział w przewozie zostały dodatkowo zabezpieczone.

Transport ładunków niebezpiecznych

Firma Robi Sp.Z o.o. zajmuje się również przewozem materiałów niebezpiecznych . Wszystkie pojazdy są wyposażone w pasy zabezpieczające, odzież ochronną oraz inne udogodnienia.

Transport poza Unie Europejską

Działamy od Gibraltaru na zachodzie, po Ukrainę na wschodzie. Dla rozwoju firmy jesteśmy w stanie zrealizować każdy transport nawet poza tereny Unii Europejskiej.

Magazynowanie

Dodatkowym zakresem naszego działania jest wynajem powierzchni magazynowych.

Hand Carry

W naszej ofercie posiadamy także realizację szybkich dostaw Hand Carry . Przesyłki międzynarodowe realizowane są na cały świat.

Pośrednictwo pracy

Gwarantujemy wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę pracowniczą. Nasz personel składa się z młodych, ambitnych i odpowiedzialnych ludzi.

 • 20
  LAT
  DOŚWIADCZENIA
 • 40
  USŁUG
  DZIENNIE
 • 200
  WYKWALIFIKOWANYCH
  KIEROWCÓW
 • 20000
  KILOMETRÓW
  DZIENNIE
zapraszamy do współpracy

© 2019 | ROBI Robert Olszewski Sp. z o.o. Sp. K - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonało: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.