Kontakt

 Zapraszamy do kontaktu

TEL: +48 (55) 261 10 91
FAX: +48 (55) 261 02 78
Kontakt 24H: +48 690 533 339

mail : info@robi.net.pl

BIURO

Właściciel

Robert Olszewski
E-mail: biuro@robi.net.pl

Sekretariat

Małgorzata Rawalska
E-mail: sekretariat@robi.net.pl
mob: +48 602 724 650
Skype: gosiaraw1979

Lokalizacja
ROBI Sp. z o.o.
Żwirowa 4 (mapa)
82-500 Kwidzyn
KRS: 0000447816
NIP: 5811956982

TRANSPORT I SPEDYCJA

Kierownik Transportu i Spedycji
Paweł Nowogrodzki
E-mail: pawel@robi.net.pl
mob: +48 696 451 612
Skype: pawel.robi
Language: english

Kierownik Transportu i Spedycji
Ewelina Stanielewicz
E-mail: ewelina@robi.net.pl
mob: +48 602 726 187
GG: 8054757
Skype: karolina.robi.1977
Language: deutsh

 

Spedytor Międzynarodowy
Waldemar Rutkowski
E-mail: w.rutkowski@robi.net.pl
mob: +48 512 862 970

Spedytor Międzynarodowy
Ernest Osial
E-mail: e.osial@robi.net.pl
mob: +48 512 260 594
Skype: ernest-osial
Language: english

Spedytor Międzynarodowy
Monika Wnuczek
E-mail: monika@robi.net.pl
mob: +48 512 359 390
Skype: monika.robi
Language: english, spanish

Spedytor Międzynarodowy
Marta Szuwarowska
E-mail: marta@robi.net.pl
mob: +48 602 726 912
Skype: martasz.robi
Language: english

Spedytor Międzynarodowy
Natalia Skrojc
E-mail: n.skrojc@robi.net.pl
mob: +48 512 359 030
Skype: nataliaskrojcrobi
Language: english

Spedytor Międzynarodowy
Martyna Chojnacka
E-mail: m.chojnacka@robi.net.pl
mob: +48 514 047 345
Skype: martyna.chojnackaa
Language: english

Spedytor międzynarodowy
Tomasz Lidke
E-mail: t.lidke@robi.net.pl
mob:+48 608 781 993
Skype: tomasz.lidke2
GG:50263656
Language: english

Nocna zmiana Spedytor międzynarodowy
Maciej Oleszczak
E-mail: m.oleszczak@robi.net.pl
mob: +48 512 035 381
Skype: maciejrobi
Language: english

Specjalista ds. kontroli i rozliczeń kierowców
Patryk Żakowski
E-mail: p.zakowski@robi.net.pl
mob: +48 506 366 281
Language: english

Asystent Spedytora
Adam Andrzejewski
E-mail: a.andrzejewski@robi.net.pl
mob: 602 728 141

  
KSIĘGOWOŚĆ

Główna Księgowa
Dorota Andrzejewska
E-mail: ksiegowosc@robi.net.pl
mob: +48 506 366 640

Zastępca Głównej Księgowej
Karolina Maliszewska
E-mail: k.maliszewska@robi.net.pl
mob: 506 366 459

 

Księgowa
Joanna Grzywińska
E-mail: j.grzywinska@robi.net.pl
mob: 506 366 459

Specjalista ds. księgowości
Stefania Ozga
E-mail: s.ozga@robi.net.pl
mob: 506 366 459

Księgowa
Paulina Marguardt
E-mail: p.marguardt@robi.net.pl
mob: 506 366 459
Language: deutsch

Specjalista ds. kadr i płac
Klaudia Wichowska
E-mail: k.wichowska@robi.net.pl
mob: 506 366 459
Language: english

Asystentka Księgowej
Natalia Narwojsz
E-mail: n.narwojsz@robi.net.pl
mob: 506 366 459
 
FLOTA

Kierownik floty
Przemysław Chrzanowski
E-mail: p.chrzanowski@robi.net.pl
mob: +48 512 347 163

  

Specjalista ds. floty
Marcin Kochański
E-mail: flota@robi.net.pl
mob: + 48 690 553 334

 Specjalista ds. floty
Paweł Rzosiński
E-mail: flota@robi.net.pl
mob : +48 514 047 475

 

Pracownik biurowy
Hanna Zittermann

Pracownik biurowy
Andrzej Mularczyk
mob: +48 512 359 397
Language: deutsch

 

Asystent ds. floty
Szymon Gutkowski
E-mail: s.gutkowski@robi.net.pl
mob: + 48 506 366 335

  

 

 

TODAY'S  SHIFT

Marta Szuwarowska

Robi Sp. z o.o.
ul. Żwirowa 4
82-500 Kwidzyn
Tel: +48 55/ 262 41 95
Fax: +48 55/ 261 02 78
Mob: +48 602 726 912
info@robi.net.pl

 

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź treść wiadomości

Wybierz temat wiadomości

Wprowadź nr telefonu

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz
  • 18
    LAT
    DOŚWIADCZENIA
  • 40
    USŁUG
    DZIENNIE
  • 200
    WYKWALIFIKOWANYCH
    KIEROWCÓW
  • 20000
    KILOMETRÓW
    DZIENNIE
zapraszamy do współpracy

© 2017 | ROBI Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonało: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.